Directe feedback na je toets
ANS
Met de werkwijze via ANS en proctoring-tool ProctorExam heeft elke student bij een DIT of DGT de vrije keuze om het tentamen op een OU-locatie of vanuit huis te maken. Ook is inzage in je tentamen direct mogelijk na het ontvangen van je definitieve uitslag, door eenvoudig van thuis uit in te loggen in ANS. En voor geheime tentamens is inzage mogelijk op afspraak en onder (online) toezicht. Bij toetsen met enkel multiplechoice vragen, verschijnt direct na het indienen van het tentamen de voorlopige uitslag op het scherm.
Student evaluaties
Uit de student-evaluaties bleek dat een aanvullende functie door studenten zeer gemist werd, namelijk naast de voorlopige uitslag ook een terugkoppeling krijgen welke vragen foutief beantwoord waren.
Directe inzage in je toets
Vanaf 27 november heb je na afloop van een multiplechoice-tentamen in het studiecentrum, naast de voorlopige uitslag, ook gedurende 15 minuten de mogelijkheid om de fout beantwoorde vragen te bekijken. Hiermee krijg je direct een terugkoppeling over de onderdelen waar nog extra aandacht aan besteed dient te worden bij de voorbereiding van een eventueel hertentamen. Helaas kan niet in alle gevallen geautomatiseerd inzage gegeven worden in de fout beantwoorde vragen. Omdat bij thuistentamens na het indienen van de toets ook de proctor-opname stopt, kan bij thuistentamens op dat moment geen inzage meer verstrekt worden in de (geheime) vragen van de toets. En bij studenten die gebruik maken van speciale voorzieningen tijdens een toets, wordt in veel gevallen handmatig een tentamensessie gerealiseerd, waardoor deze geautomatiseerde functie op dit moment ook nog niet beschikbaar is. Het aanvragen van inzage na ontvangst van de uitslagbrief blijft natuurlijk wel in alle gevallen mogelijk.
Meer informatie
Meer informatie over de werkwijze van het bekijken van foutief beantwoorde vragen na afloop van de toets vind je hier.